Projekty

Przygotowaliśmy dla Państwa galerię wybranych projektów, jakie do tej pory zrealizowali nasi architekci. Posiadamy swoją siedzibę na terenie Poznania, dlatego większość naszych prac realizowanych jest w województwie wielkopolskim. Działamy zarówno w większych, jak i mniejszych miejscowościach, dostosowując swoje usługi do indywidualnych zapotrzebowań i preferencji obsługiwanego klienta. Pracowaliśmy już między innymi w Swarzędzu, Puszczykowie, Przeźmierowie, Mosinie i Kamionkach.

Nie ograniczamy jednak swojej działalności do jednego regionu i z chęcią podejmujemy się także realizacji zleceń z innych części Polski. Nasze biuro projektowe współpracowało już z klientami np. z Warszawy, Zielonej Góry czy Słubic, czego efekty również mogą Państwo zobaczyć w niniejszej galerii. Jak widać na grafikach, zajmujemy się zarówno wnętrzami, jak i strukturą zewnętrzną budynków, zapewniając kompleksowe usługi.

Jeśli potrzebny Państwu naprawdę kompetentny i doświadczony architekt, serdecznie zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego!